wie is

123RUIT.nl

Het bestuur: Stefan Clijnk, Wilma Dijkema, Henk Veldman 

De Start

In 2013 zijn acht individuele autoruitspecialisten een samenwerking begonnen. Binnen een aantal jaren is dit uitgroeit tot een netwerk van ruim 40 vestigingen in heel Nederland.  Daarmee is 123RUIT.nl het grootste netwerk van onafhankelijke autoruitherstellers in Nederland.

Stichting

123RUIT.nl is de merknaam van  Stichting SZA, Samenwerkende Zelfstandige Autoruitspecialisten. De Stichting is op 16 maart 2017 opgericht door de drie bestuurders, allen ondernemers met jarenlange ervaring in de branche. 123RUIT.nl is opgericht om zonder winstoogmerk de aangesloten autoruitspecialisten te ondersteunen.

Deelnemers

Op basis van strenge selectiecriteria bundelt 123RUIT.nl de krachten van de individuele autoruitspecialisten. De deelnemer is de specialist op het gebied van autoruitschade in zijn regio. Iedere specialist behoudt zijn eigen klantenkring, naam en identiteit.  Door 123RUIT.nl maakt hij deel uit van een landelijk dekkend netwerk van individuele autoruitspecialisten die 24/7 bereikbaar en inzetbaar zijn.

Vind uw vakman

Bestuur

Henk Veldman

h.veldman@123RUIT.nl

Stefan Clijnk

s.clijnk@123RUIT.nl

Wilma Dijkema

w.dijkema@123RUIT.nl

Sales

Gerben Marsman

g.marsman@123RUIT.nl

Frans van Berkel

f.vanberkel@123RUIT.nl

Administratie

Janneke Driessens

j.driessens@123RUIT.nl

Desiree Megens

d.megens@123RUIT.nl

SAMENWERKING

Zelfstandige ondernemers met regionale bekendheid en volledige focus op autoruitreparatie en -vervanging werken met trots samen binnen 123RUIT.nl. Onze specialisten zijn gedreven om ruitschade zo perfect mogelijk te verhelpen.
Alles voor een tevreden klant!

EIGEN MERK

123RUIT.nl is geen onderdeel van een keten of franchiseformule, het is gewoon de ondernemer bij u om de hoek.